Sokak Dövüşüne Hoş Geldiniz..

SOKAK DÖVÜŞÜ !!! – STREET FIGHTING !!!

Her gün sizin gibi binlerce kişi şiddet içeren agresif eylemlerle karşılaşıyor. Kendinizi etkili bir şekilde savunmayı öğrenmeyi ne kadar daha erteleyebilirsiniz !??

Gerçekci savunma sporlarının dünyasını keşfetmeye hoşgeldiniz!

Bizim dojo’larımızda bir veya birden fazla silahlı ya da silahsız saldırılara karşı hızlı, direk, etkili savunmayı öğrenebilir, eksiksiz bir dövüşcü olma yolunda antreman yapabilirsiniz.

Bay-bayan, genç-yaşlı, ister dövüş sporlarında tecrübeli olun ister yeni başlayacak eğer öğrenmek istiyorsaniz lütfen bizimle kontak kurun.

Kim Bruce Lee, Dan Inosanto, Larry Hartsell, Tim Tackett, Tommy Carruthers, Vicente "Inting" Carin ve Frans Stroeven gibi ustaların tecrübe ve   orijinal antreman tekniklerinden faydalanarak eksiksiz bir dövüşcü olma yolunda çalışmak istemez ki ?

Bizi bütün dünyada ve şimdi Türkiye’de bulabilirsiniz !

YouTube aramaları

Bizim dojo’larımızda bu seviyede eğitim alabilir, spor yapıp, kondisyon ve reflekslerinizi geliştirirken kendinizi etkili bir biçimde savunmayı öğrenebilirsiniz.

Bruce Lee’nin Jeet Kune Do’su sokak dövüşü üzerine yaratılmış kolay, direk ve etkili bir savunma sistemidir.

Doce Pares Eskrima dünyanin önde gelen Filipin dövüş sanatı sistemidir. Tek ve cift sopa, kılıç, bıçak, çıplak el ve yakın dövüşden oluşmakla beraber bu konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak ,savaşlarda test edilmis yegane dövüş sanatıdır.

W.K.F.S. bıçak dövüşü Grand Master (büyük usta) Frans Stroeven tarafindan kurulmuş, günümüzde çok yaygın olarak rastlanan bıçaklı saldırılara karşı gerçekci ve etkili savunmayı öğretmeyi amaçlamaktadır.

Gerçekci savunma sporlarının dünyasını keşfetmeye hoşgeldiniz!

Bay-bayan, genç-yaşlı, ister dövüş sporlarında tecrübeli olun ister yeni başlayacak eğer öğrenmek istiyorsaniz lütfen bizimle kontak kurun.     

Bruce Lee Enstütüsü tarafından tanınan orijinal Jun Fan Jeet Kune Do ve SEKAN (Eskrima Kali Arnis Hollanda Derneği)’nin resmi Türkiye temsilciliği’dir.Eğitmenlik kursları ve seminerler düzenleme yetkisine sahip tek resmi organizasyondur.

 
© 2009-2010 - Sokak Dövüşü All Rights Reserverd Made By NDL